Web designer

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Locație: Remote (Preferabil în Moldova sau România)

Despre Noi:

Suntem un web studio în plină dezvoltare, la începutul unui drum promițător. Ne specializăm în crearea de site-uri web profesionale și de înaltă calitate pentru afaceri mici, freelanceri și persoane fizice. Pe măsură ce creștem, ne propunem să devenim un nume de referință în industria dezvoltării web.

Descrierea Job-ului:

Căutăm un Designer Web talentat și creativ care să se alăture echipei noastre pe bază de proiect. Ca Designer Web, vei fi responsabil de crearea site-urilor de la A la Z, inclusiv design, dezvoltare și implementare. Aceasta este o oportunitate fantastică pentru cineva care dorește să crească alături de compania noastră și să treacă eventual la un rol full-time pe măsură ce afacerea noastră se extinde.

Responsabilități:

- Colaborarea cu clienții pentru a înțelege cerințele și viziunea lor pentru site-ul web.
- Designul și dezvoltarea site-urilor utilizând platforme precum Ease (fost Zyro), 10Web sau alte instrumente AI similare.
- Asigurarea că site-urile sunt atractive vizual, ușor de utilizat și responsive pe toate dispozitivele.
- Implementarea celor mai bune practici SEO pentru a îmbunătăți vizibilitatea site-ului.
- Oferirea de suport și mentenanță continuă pentru proiectele finalizate.
- Respectarea termenelor limită ale proiectelor și livrarea de lucrări de înaltă calitate.

Cerințe:

Experiență dovedită ca Designer Web sau într-un rol similar.
Portofoliu solid care să evidențieze proiectele tale de design și dezvoltare web (portofoliul este obligatoriu).
Cunoștințe avansate de utilizare a platformelor de creare site-uri și a instrumentelor de design AI.
Înțelegere excelentă a principiilor de design web, experiența utilizatorului și SEO.
Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
Abilități puternice de comunicare și atenție la detalii.
Cunoașterea limbii române este obligatorie; cunoașterea limbii engleze este un avantaj.

Compensație:

- Acesta este un post bazat pe proiect. Vei fi plătit per proiect, cu tarife variabile în funcție de scopul și complexitatea proiectului.
- Pe măsură ce afacerea noastră crește, există potențialul ca acest rol să evolueze într-o poziție full-time.

Cum să Aplici:

Dacă ești pasionat de designul web și cauți o oportunitate flexibilă și remote pentru a-ți pune în valoare abilitățile și pentru a crește alături de noi, ne-ar plăcea să te cunoaștem. Te rugăm să trimiți CV-ul tău.
Телефон:
079242426
Контактное лицо:
Corina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть