Specialist marketing

My Skin №14244647, 26 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 18 000 До 25 000 MDL
График: Полный день
Rețeaua de magazine " My Skin" si „Cosmetic Shop” este în căutare de specialist în marketing!
Responsabilități:

dezvoltarea și adaptarea cu succes a programelor de loialitate;
elaborarea proiectelor de stimulare a vînzărilor;
planificare media, realizarea de campanii și evenimente promoționale;
desfășurarea activității de promovare;
prognozarea eficienței, întocmirea bugetului evenimentelor;
dezvoltarea și monitorizarea conturilor pe rețelele de socializare (facebook, instagram, tik tok);
setarea și desfășurarea campaniilor de promovare pe rețelele de socializare;
scrierea și redactarea scrisorilor destinate expedierii online;
crearea unui content interesant și unic pentru toate resursele magazinului online;
monitorizarea si analiza performantelor de Google ads, Facebook ads;
analitica vinzarilor si performantelor.

Cerințe:

cunoștințe în domeniul SMM, marketingului online;
capacitate de setare a campaniilor promoționale și de scriere a textelor în vederea stimulării vînzărilor;
atitudine responsabilă față de planuri și capacitatea de a respecta termenele limită;
capacitate sporită de muncă;
responsabilitate;
creativitate, spirit de inițiativă;
operativitate și orientare către rezultate;
capacitate de a-și planifica activitatea și a stabili prioritățile;
aptitudini matematice bine dezvoltate;
bune abilități de comunicare;
disponibilitate de a cunoaște în esență toate detaliile despre produsele profesionale pentru îngrijire, de a studia și a înțelege specificul activității.

Expediați CV-ul la adresa electronică: sofinalia@gmail.com sau contactați-ne la numărul de telefon: 069744000. E-mail: sofinalia@gmail.com
Telefon: 069744000
Телефон:
+373 697 44 000
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть