Specialist în Marketing

Daw Benta
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Daca ești interesat de aceasta oportunitate aștept cv-ul tău pe hr@caparol.md cu mențiunea postului.
Ești potrivit(ă) pentru acest job dacă:

Ai experiență de specialitate: minim 5 ani experiență ca marketing specialist;
Deții cel puțin o diplomă asociată în marketing și ești vorbitor fluent de româna;
Ai experiență in gestionarea campaniilor de marketing (organizare, coordonare, urmărirea rezultatelor, propunere de activități promoționale);
Deții cunoștințe solide pe segmentul Social Media;
Ești atras/a de partea de organizări de evenimente, prezentări de produse, expoziții;
Îți place sa interacționezi cu oamenii și să ai experiență de lucru în față camerelor video;
Ești pasionat de design grafic și machetare;
Ești interesat de dezvoltare profesională și personală.

Aptitudini necesare candidatului:

Comunicare: Vorbirea clară și ascultarea activă, o comunicare amănunțită și respectuoasă cu ceilalți, lucru eficient în echipă orientat pe rezultatele și performanțele companiei.
Managementul timpului: se acordă prioritate sarcinilor, pentru a îndeplini termenele limită, urmărind în același timp mai multe proiecte simultane, folosind instrumente digitale și făcând toate aceste lucruri cu exactitate.
Organizare: Folosește abilitățile organizatorice pentru a rămâne concentrat pe finalizarea sarcinilor corect și la timp, creează planuri de marketing primare și de rezervă și coordonează elementele necesare pentru a implementa aceste planuri.
Aptitudini tehnice: Folosește abilități tehnice pentru a utiliza instrumentele de marketing digital pentru a furniza și urmări componentele campaniilor de promovare. Utilizarea zilnică a următoarelor instrumente: SEO și SEM, e-mail, CRM și social media.

Care sunt responsabilitățile tale?

Planifici, coordonezi și implementezi bugetele de Marketing;
Dezvolți idei pentru campanii de marketing inovatoare;
Susții activitățile de marketing utilizând expertiza proprie în domenii precum dezvoltarea și optimizarea conținutului publicității;
Comunici cu furnizorii și partenerii, pentru a planifica evenimente și campanii promoționale;
Analizezi rezultatele campaniilor, ratele de conversie și traficul de pe site-uri pentru a îmbunătăți viitoarele activități de marketing;
Te implici activ in crearea strategiei de promovare și a planurilor de marketing;
Gestionezi site-urile companiei și conturile de social media;
Construiești reputația mărcii pe canale digitale și tradiționale;
Lucrezi îndeaproape cu echipa de vânzări pentru a dezvolta campanii promoționale eficiente;
Reprezinți firma în relațiile cu alte mass-media (presa, radio etc.) pentru a te asigura că imaginea dorită este menținută;
Realizezi rapoarte lunare legate de sectorul de activitate şi de progresul înregistrat;
Participi la evenimentele organizate în cadrul companiei (evenimente de lansare, seminare, prezentări).

Descrierea firmei
CAPAROL Moldova filiala grupului de companii DAW BENȚA
și este specializata in comercializarea materialelor de finisare:
vopsele, sisteme de termoizolații, lacuri, decorațiuni, pardoseli epoxidice, etc.
Program de lucru: Luni – Vineri, de la 8.30 -17.30; 12:00-13:00 - pauză de masă
Expediați CV-urile dvs. și scrisorile de intenție la adrese de e-mail: hr@caparol.md.
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu. E-mail: hr@caparol.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть