Sofer

Elenic Cargo SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 2600 До 3000 EUR
График: Полный день
Место работы: Удалённо
Sofer Profesionist Categoria C+E pentru Transport Marfa International / Rute fixe
Compania Elenic Cargo SRL își mărește in continuare Echipa!!

Căutam Soferi Profesioniști Categoria C+E pentru Transport Marfa International, pentru a se alatura echipei noastre dinamice. Daca esti un sofer experimentat, responsabil si pasionat de transportul de marfuri, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Responsabilitati:
- Transportarea marfurilor conform rutei stabilite;
- Asigurarea securitatii marfii pe durata transportului;
- Intretinerea autovehiculului conform normelor legale si a regulilor de siguranta;
- Colaborarea eficienta cu echipa de dispeceri pentru planificarea rutelor de transport.

Cerinte:
- Permis de conducere categoria C+E in vigoare;
- Experienta anterioara in transportul de marfuri minim 1 an;
- Atentie la detalii si abilitati bune de comunicare;
- Responsabilitate si respectarea termenelor limita stabilite;
- Flexibilitate in programul de lucru si bun simt.
- Atestat ADR (optional);

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;
- Oportunitatea de a lucra intr-o companie cu experienta in domeniul transportului cu o flota moderna de autovehicule;
- Ambianta de lucru placuta si colegi profesionisti si dedicati.

Daca esti un sofer dedicat, cu experienta si pasiune pentru transportul de marfuri, te invitam sa aplici pentru pozitia de Conducator Auto Profesionist Categoria C+E pentru Transport Marfa International. Alatura-te echipei noastre si fii parte dintr-o companie care apreciaza si rasplateste performanta si profesionalismul!

Pentru mai multe informații, Contractați-ne la Numarul ~ 0752 121 122
Телефон:
+40 752 121 122
Контактное лицо:
Popescu Nicusor-Marian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть