Șofer

MODERN-ACTIVITY SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Compania MODERN-ACTIVITY SRL caută un șofer dedicat pentru a ne ajuta să livrăm produsele noastre clienților din întreaga țară și pentru a contribui la succesul echipei noastre.

Responsabilități:

-Livrarea produselor de încălțăminte și electrocasnice pe tot teritoriul Republicii Moldova, conform planului de livrare stabilit.
-Încărcarea marfii în vehiculul de livrare, asigurându-te că produsele sunt protejate și bine organizate.
-Descărcarea marfii la locația clientului și asigurarea că produsele sunt livrate în stare bună și conform cerințelor clientului.
-Acordarea de suport periodic colegilor din depozit în procesul de încărcare și descărcare a produselor.
-Menținerea vehiculului în stare bună, asigurându-te că sunt respectate toate standardele de întreținere și siguranță.
-Raportarea eventualelor probleme sau întârzieri în livrare către echipa de management.

Cerințe:

-Permis de conducere valid de categoria B.
-Experiență anterioară în livrări sau într-o poziție similară constituie un avantaj.
-Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
-Capacitatea de a ridica și manevra produsele, de a încărca și descărca marfa.
-Disponibilitate de a călători frecvent pe întreg teritoriul țării.
-Abilități de comunicare eficiente și un comportament profesional în interacțiunea cu clienții.
-Flexibilitate pentru a oferi suport în depozit atunci când este necesar.

Oferim:

-Salariu competitiv și alte beneficii.
-Oportunități de dezvoltare profesională și training.
-Un mediu de lucru dinamic și suportiv.
-Vehicul de serviciu și echipament necesar pentru livrare.

Cum să aplici:

Dacă ești o persoană responsabilă, dedicată și ai dorința de a face parte dintr-o echipă de succes, te invităm să ne trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de gmail: modernactivitysrl@gmail.com
sau telefonați: +37379551050
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть