Șofer Livrare - Categorie B - s. Peresecina

FIND JOB MD
Город: Оргеев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 8000 До 10000 MDL
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Conacul Contesei, companie de producere produselor de patiserie și panificație, caută un șofer cu permis de conducere categoria B pentru a se alătura echipei din SATUL PERESECINA.
Responsabilități:

Livrarea produselor noastre proaspete și delicioase către clienți conform rutei stabilite.
Menținerea mașinii în stare bună de funcționare și efectuarea verificărilor periodice.
Respectarea regulilor de circulație și asigurarea siguranței în trafic.
Comunicarea eficientă cu echipa de vânzări și clienții pentru a asigura o experiență pozitivă.

Cerințe:

Permisul de conducere categoria B în vigoare.
Experiență anterioară în livrare sau poziție similară reprezintă un avantaj.
Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
Orientare către client și spirit de echipă.

Beneficii:

Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanțe.
Mediu de lucru plăcut și dinamic.
Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Cum să aplici:
Trimite-ți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email findjobmd@mail.ru sau apelează la 060-800-700. E-mail: findjobmd@mail.ru
Telefon: 060-800-700
Телефон:
+373 608 00 700
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть