QA Manual Engineer

Tara Interactive
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Căutăm QA manual pasionat cu standarde ridicate în ceea ce privește angajamentul, experiența clienților și livrarea produselor de calitate.
Obligatoriu: Experiență minim 6 luni pe poziția de QA manual.
Responsabilități:

Revizuirea și analiza specificațiilor sistemului;
Dezvoltarea strategiilor eficiente și planuri de testare;
Executarea cazurilor de testare manuală și analiza rezultatelor:
Testarea serviciilor web, aplicațiilor mobile;
Înregistrarea detaliată a erorilor.

De asemenea, se consideră un avantaj:

Dorința de a crește spre QA Automat
Spirit distractiv și entuziast;
Bune abilități de comunicare;
Rezolvarea problemelor și atitudine orientată spre rezultate;
Capacitatea de a stabili priorități și de a-și îndeplini angajamentele;
Creativitate și abilități de auto-învățare;
Experiență de lucru în echipă;

Despre noi:

Construim proiecte interesante și provocatoare folosind cele mai noi tehnologii de pe piață pentru diferite industrii (servicii financiare, asigurări, telecomunicații etc.).
Dezvoltăm produsele software revoluționare, de ultimă generație.

Beneficii:

Perioade de instruire, cursuri și certificare;
Posibilitatea de a lucra hybrid;
Mediu de lucru modern, dinamic și plăcut.

Dacă te regăsești în acest anunț te rugăm să trimiți CV-ul tău la: moldova@tarainteractive.com. E-mail:
moldova@tarainteractive.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть