Operator Vanzari B2B

Aquatoria
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Daca esti o persoana ambitioasa, cu dorinta de a avea succes in vanzari si de a oferi o experienta exceptionala clientilor, te invitam sa aplici pentru pozitia de Manager de Vanzari B2B
Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

Ce iti oferim:

Posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile de vanzare si de a-ti construi o cariera solida in domeniul vanzarilor;
Pachet salarial motivant, inclusiv bonusuri in functie de performante;
Oficiu confortabil, condiții excelente de muncă;
Relatii de colaborare pe termen lung;
Program: Luni - Vineri: 08:30-17:30

Ce cautam:

Experienta anterioara in vanzari, B2B (de preferinta in sectorul usilor de interior sau articolelor sanitare )
Cunoașterea avansată limbelor română, rusă, engleză (avantaj)
Persoana dinamica, pasionata de domeniul designului interior (specific produselor ceramice sanitare, produse pentru baie,usi de interio etc);
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii si capacitatea de a negocia eficient;
Abilitati excelente de vanzare, tehnici de vanzari;
Orientare spre rezultate si atitudine pozitiva;
Capacitatea de a lua decizii rapide in situatii complexe;
Atentie la detalii si abilitati organizatorice.

Responsabilitati:

Promovarea imaginii companiei si reprezentarea acesteia in conformitate cu standardele interne.
Identificarea clientiilor noi, colaborarea cu parteneri noi si existenti;
Contactarea potentialilor clienti si trimiterea prezentarilor catre acestia pe mail, WhatsApp etc.
Gestionarea intregului process de de vanzare (inregistrarea tuturor telefoanelor, mail-urilor, redactarea discutiilor, a cererilor de oferta primite, a ofertelor trimise)
Vanzarea produselor companiei
Realizarea ofertelor si calculul preliminar al costului comenzii;
Negociere conditii contractuale si incheierea contractelor cu clientii;
Procesarea apelurilor primite;
Lucrul cu designeri si arhitecti;

Daca consideri ca esti profesionist in vanzari si ai abilitatile necesare pentru acest post asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail: hraquatoria@mail.ru.
Contactezăne la numârul 069745775 E-mail: hraquatoria@mail.ru
Telefon: 069745775
Телефон:
069745775
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть