Operator consultant în s. Mereni

Microimprumut
Город: Новые Анены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 9000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea poziției:
Compania Microimprumut, cu sediul în s. Mereni, Anenii Noi, caută un Operator Consultant, dornic să se alăture echipei noastre. Poziția este full-time, destul de flexibilă și nu necesită experiență prealabilă, fiind o oportunitate excelentă pentru persoanele care își doresc să dezvolte o carieră în acest domeniu.

Cerințele față de candidat:
- Pregătit să înceapă o carieră în consultanță și servicii clienți;
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
- Persoană receptivă și dispușă să învețe;
- Capacitatea de a lucra în mod independent și de a lua decizii;
- Notiuni de bază de operare PC.

Responsabilitățile candidatului:
În calitate de Operator Consultant, veți fi responsabil să interacționați cu clienții și să le oferiți consultanță privind serviciile companiei. Trebuie să vă asigurați că solicitanții înțeleg condițiile de împrumut, să răspundeți la întrebările clienților și să mențineți un nivel înalt de servicii financiare clienților.

Oferta companiei:
Compania oferă o remunerație inițială de 9000 MDL, cu posibilitatea de revizuire în funcție de performanță. Dacă sunteți o persoană energică, dornică să învețe și să-și dezvolte abilitățile în domeniul serviciilor financiare, oferim un mediu de lucru profesionist și prietenos, cu posibilități reale de avansare în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii:
Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău resurse.umane@microimprumut.md. Așteptăm cu nerăbdare să ne întâlnim cu potențialii noștri angajați și să vedem cum pot contribui la echipa noastră.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть