Operator-consultant în orașul Chișinău sect. Botanica

Microimprumut
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 9000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descriere poziție:
Compania Microimprumut este în căutarea unui Operator-Consultant pozitiv, dornic să învețe și să se dezvolte într-un domeniu dinamic ca cel al creditării rapide. Poziția este disponibilă în Chișinău, sectorul Botanica, cu un program full-time. Nu este necesară experiența anterioară pentru acest post.

Cerințe:
- Educație medie sau superioară;
- Abilități excelente de comunicare;
- Cunoștințe de bază în informatică;
- Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient;
- Voința și dorința de a învăța;
- Etică profesională și responsabilitate.

Responsabilități:
- Să ofere informații complete despre serviciile companiei;
- Să consilieze clienții cu privire la produsele oferite;
- Să proceseze cererile de împrumut;
- Să urmărească plățile și să mențină înregistrările actualizate;
- Să respecte toate reglementările interne și externe.

Oferta noastră:
- Salariul oferit este de la 9000 MDL. Oferim un mediu de lucru prietenos și stimulant, cu oportunități de dezvoltare personală și profesională. Beneficiile noastre includ formare continuă, program flexibil și o gamă largă de alte beneficii competitive.

Cum să aplici:
Te provocăm să te alături echipei noastre! Trimite CV-ul tău resurse.umane@microimprumut.md sau ne poți telefona la nr. 069218799
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть