Office manager

Felicia - reteaua de farmacii
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Grupul de companii FELICIA este în căutarea unui Office Manager dedicat și bine organizat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ai abilități excelente de organizare,comunicare și gestionare a timpului, ne-ar plăcea să te cunoaștem!
Responsabilități:

Coordonarea activităților zilnice ale biroului pentru a asigura un mediu de lucru eficient și productiv;
Gestionarea agendei și programului de întâlniri;
Gestionarea corespondenței și comunicării interne și externe.

Cerinţe:

Experiență pe posturi similare reprezintă un avantaj;
Abilități excelente de comunicare;
Atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Beneficii:

Pachet social complet;
Mediu de lucru plăcut şi profesionist;
Posibilitatea de creştere profesională;
Salariu competitiv.

Program de lucru: Luni-Vineri (9:00-18:00).
Oficiul: or. Chișinău, sectorul Ciocana
Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 068 944 990 sau expediați CV-ul la adresa electronică: hr@felicia.md.

Vă aşteptăm cu drag! E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060516065
Телефон:
060516065
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть