Medic fizioterapeut (reabilitolog)

Body Medline
Город: Бельцы
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
1. Cerințe față de candidat:
- Studii universitare + rezidențiat;
- Atitudine atentă față de pacienți;
- Responsabilitate,punctualitate și socializare;
- Cunostințe excelente de anatomie,fiziologie și biomecanica corpului;
- Cunostințe de operare a calculatorului la nivel de utilizator.

2. Responsabilitățile de bază:
- Oferirea consultațiilor pacienților;
- Prescrierea corectă a tratamentului ( dupa rezultatele diagnosticului);
- Controlul asupra dinamicii stării pacientului;
- Întocmirea și completarea documentației medicale;
- Controlul asupra implimentării corecte a procedurilor;
- Buna cunoaștere a limbilor romînă și rusă;

3. Oferta centrului medical:
- Salariu motivant în creștere;
- Grafic de lucru flexibil;
- Reduceri la serviciile care le prestăm;
- Clinică modernă cu condiții decente.

1. Tребования к кандидату:
- Высшее медицинское образование + резидентура;
- Внимательное отношение к пациентам;
- Ответственность, пунктуальность и коммуникабельность;
- Отличные знания анатомии, физиологии и биомеханики организма;
- Знание работы на компьютере на уровне пользователя;

2 Основные обязанности:
- Консультирование пациентов;
- Правильное назначение лечения (по результатам диагностики);
- Контроль за динамикой состояния пациента;
- Ведение и оформление медицинской документации;
- Контроль за правильностью выполнения процедур.

3. Условия работы:
- Мотивирующая зарплата;
- Гибкий график работы;
- Скидки на предоставляемые нами услуги;
- Современная клиника с достойными условиями.
Телефон:
069576555
Контактное лицо:
Tureac Nina
Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо