Manager Vânzări, RoofArt, filiala Comrat pentru regiunile Cimislia, Basarabeasca, Cahu

Roofart
Город: Комрат
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descoperă o oportunitate de carieră într-un domeniu în plină ascensiune! Alătură-te echipei noastre Roofart și devino agent de vânzări într-unul dintre cele mai dinamice sectoare - acoperișurile.
Oferim un mediu de lucru dinamic, o echipă profesionistă, tânără, cu spiritul umorului și oportunități de dezvoltare personală și profesională.
Dacă ești pasionat de vânzări, ai abilități excelente de comunicare și vrei să faci parte dintr-o companie în plină creștere, te așteptăm cu entuziasm să aplici pentru poziția de agent de vânzări Roofart.
Construiește-ți cariera cu noi și cucerește cerul alături de acoperișurile noastre inovatoare!
Responsabilități:

Dezvoltarea și menținerea bazei de date;
Crearea ofertelor pentru clienți;
Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție.

Cerințe:

Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office.

Constituie un avantaj:

Experiență în vânzarea materialelor de construcție constituie un avantaj;
Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive;
Deținerea permisului de conducere categoria B.

Oferim:

Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări)
Resurse necesare pentru un lucru de performanță
Automobil de serviciu, laptop
Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr și prietenos

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi!
Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail:
marketing@roofart.md cu mențiunea „Manager vânzări filiala Comrat”.
Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu. E-mail: marketing@roofart.md
Web: www.roofart.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть