Manager suport pacienți în stomatologie

Magnum Clinic
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Coordonarea echipei de suport pacienți pentru a asigura o experiență deosebită pentru fiecare pacient.
- Gestionarea programărilor și asigurarea unei bune comunicări între pacienți și echipa medicală.
- Monitorizarea satisfacției pacienților și implementarea de soluții pentru îmbunătățirea continuă a serviciilor oferite.
- Coordonarea cu medicii a planurilor de tratament.

Cerințe:
- Experiență anterioară în gestionarea relațiilor cu pacienții în domeniul medical sau stomatologic prezintă un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții.
- Capacitate de organizare și coordonare.
- Cunoștințe de operare PC și experiență cu software-uri de gestionare a pacienților prezintă un avantaj
- Empatie și răbdare, pentru a înțelege și a răspunde nevoilor pacienților noștri.

Beneficii:
- Mediu de lucru plăcut și profesional.
- Acces la servicii stomatologice de calitate pentru tine și familia ta.
Контактное лицо:
Anastasia
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть