Manager Relații Clienți

PfB Collection
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 10000 До 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Desfăşurarea activităţilor de suport în relaţiile cu clienţii companiei.
Gestionarea apelurilor telefonice, E-mail-urilor, corespondenţei; sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor.
Întocmirea lunară a rapoartelor privind activitatea desfăşurată.
Monitorizarea fluxului de informatie între client și companie.
Coordonarea necesităților clienților în interiorul companiei.

Cerințe:

Studii superioare (complete sau incomplete): marketing, drept, economie, relații internaționale.
Capacitatea de lucru în echipă, gindire analitica, rezistenta la stres.
Promptitudine in actiuni, planificare și monitorizare a propriei activitati.
Abilitati bune de negociere, comunicare si prezentare a datelor.
Cunoasterea PC: aplicatii Microsoft Office.
Cunoasterea limbilor: de stat, rusă - fluent.

Beneficii:

Evenimente corporate și sărbători pe cheltuiala companiei, „zile dulci”, etc.
Cadouri și stimulente valoroase din partea companiei pentru cei mai buni dintre cei mai buni.
Lucrul intr-un colectiv tînăr, dinamic.
Instruire si dezvoltare personală (cursuri de management, traininguri speciale de specialitate, workshop-uri de la speakeri interesanti).
Atmosferă caldă în echipă.

Condiții de lucru:

Salariu competitiv
Întreg pachetul social
Program de lucru convenabil
Birou confortabil, modern, cu toate facilitățile
Creștere pe plan profesional
Telefon: 060500522
E-mail: hr@pfbc.md
Website: https://pfbc.md/ru
Телефон:
060500522
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть