Manager parc auto + sofer cat. b pe masina companiei

Autoplus Trans SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
AUTOPLUS TRANS SRL - Importator de automobile rulate din EUROPA, experiență de peste 10 ani în Import si Vinzari Auto si cu stock propriu in parcare.

Manager parc auto / Fleet Manager

Cerinte
- Studii manageriale sau tehnice este un avantaj
- Permis de conducere categoria B;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Persoana organizata si proactiva;
- Persoana care respectă subordonarea, Seriozitate, responsabil, punctual, atent la detalii;
- Cunoștințe de mecanica auto;
- Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic.

Responsabilitati Manager parc auto:

- Gestionarea masinilor din parcul auto al firmei;
- Planificarea si urmarirea planului de verificare ale masinilor din parcul auto;
- Tratarea solicitărilor clienților conform politicilor companiei (timp de răspuns, identificare nevoi, oferire informații, drive-test)
- Monitorizarea saptaminala a starii tehnice precum si intretinere ale masinilor din parcul auto;
- Responsabil pentru partea tehnica a masinei de serviciu;

Compania oferă:
- condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
- posibilitatea de creştere profesională;
- condiţii atractive de remunerare, pachet social;
- achitarea salariului fără întârzieri;
- loc de muncă stabil;

Grafic de lucru Luni – Simbata - 9:00 - 18:00 / Duminica – zi libera

Locaţia: Compania AUTOPLUS TRANS SRL. Lucram zilnic, 7 zile pe saptamina de la 9.00 pina la 19.00. Adresa mun. Chisinau, str. Calea Orheiului 109 (benzinaria PETROM - Posta Veche)
Телефон:
+373 600 88 088
Контактное лицо:
AutoPlus
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть