Manager Marketing

Artcharm
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Dezvoltarea strategiei de marketing a companiei. Planificarea, organizarea și desfășurarea activităților de marketing;
Analiza pieței;
Planificarea și gestionarea bugetului de marketing și promovare;
Elaborarea materialelor aferente campaniilor de marketing;
Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare;
Administrarea și actualizarea conţinutului pe paginile de socializare și pe site-ul companiei.

Cerințe:

Cunoașterea avansată a limbilor: română, rusă;
Experiență în domeniul marketingului;
Abilități de a comunicare eficientă;
Cunoașterea platformelor social media;
Cunoștințe de editare foto și video;
Creativitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire în termenii stabiliți a obiectivelor.

Beneficii:

Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și ambițioasă, aflată în proces continuu de dezvoltare;
Perspective de realizare profesională;
Contract de muncă (pachet social, asigurare medicală);
Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri.
E-mail: info@artcharm.md
Telefon: 060010250
Телефон:
060010250
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть