Kinetoterapeut

Bodymed Line
Город: Бельцы
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerinte către candidat :

- Studii superioare in domeniul Kinetoterapiei sau reabilității fizice;
- Cunoasterea anatomiei,fiziologiei si biomecanica organismului;
- Experienta de lucru in domeniul kinetoterapiei, preferabil în mediul clinic;
- Cunoasterea metodelor și tehnicilor moderne din kinetoterapie;
- Capacitatea de a lucra in echipă și abilități bune de comunicare cu pacienții;
- Grija față de pacienți și etica profesională;

Responsabilități de bază :

- Efectuarea procedurilor si exercițiilor direcționate către recuperarea organismului ;
- Monitorizarea și documentarea progresului pacienților;
- Menținerea și actualizarea cunoștințelor în domeniul kinetoterapiei cu implimentarea noilor metode de tratament;
- Asigurarea securității pacientului in timpul procedurilor;

3. Oferta centrului medical:
- Salariu motivant în creștere;
- Grafic de lucru flexibil;
- Reduceri la serviciile care le prestăm;
- Clinică modernă cu condiții decente.

Требования к кандидатам:

- Высшее образование в области физиотерапии или физической реабилитации;
- Знание анатомии, физиологии и биомеханики организма;
- Опыт работы в области физиотерапии, желательно в клинической среде;
- Знание современных методов и приемов физиотерапии;
- Умение работать в команде и хорошие навыки общения с пациентами;
- Уход за пациентами и профессиональная этика;

Основные обязанности:

- Проведение процедур и упражнений, направленных на восстановление организма;
-Контроль и документирование прогресса пациентов;
- Обновление знаний в области физиотерапии с внедрением новых методов лечения;
- Обеспечение безопасности пациентов во время процедур;

Условия работы:

- Мотивирующая зарплата;
- Гибкий график работы;
- Скидки на предоставляемые нами услуги;
- Современная клиника с достойными условиями.
Телефон:
069576555
Контактное лицо:
Tureac Nina
Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо