Junior Specialist Google Ads

Smart.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
La Smart.md, suntem în căutarea unui Junior Specialist Google Ads pasionat de publicitatea online și dornic să învețe și să crească într-un mediu dinamic. Dacă ești la început de carieră și ai cunoștințe de bază în Google Ads, te invităm să aplici!
Responsabilități:

Asistarea în configurarea și optimizarea campaniilor publicitare pe Google Ads.
Monitorizarea și raportarea performanței campaniilor.
Cercetarea cuvintelor cheie și implementarea acestora în campanii.
Suport în crearea și gestionarea anunțurilor text și grafice.
Lucrul cu Google Analytics pentru a analiza datele și a identifica oportunități de optimizare.
Participarea la sesiuni de training și workshop-uri pentru a-ți îmbunătăți abilitățile.

Cerințe:

Cunoștințe de bază despre Google Ads și publicitatea online.
Familiaritate cu Google Analytics și Google Tag Manager reprezintă un avantaj.
Abilități analitice și atenție la detalii.
Dorință de a învăța și de a te dezvolta în domeniul publicității digitale.
Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

Oportunități de dezvoltare profesională și învățare continuă.
Salariu competitiv și posibilitatea de creștere în carieră.
Echipa tânără și dinamică, într-un mediu de lucru prietenos și colaborativ.
Oficiu modern cu toate facilitățile necesare pentru un mediu de lucru productiv.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть