Îngrijitor încăperi / deridecatoare

CRS №13264127, 20 октября 2023
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 5000 До 10 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Roluri și responsabilități cheie:
- Efectuați curățenia zilnică a birourilor, a toaletelor și a zonelor comune.
- Ștergeți praful și ștergeți suprafețele, aspirați și spălați podelele cu mopul și goliți coșurile de gunoi.
- Asigurați-vă că materialele de curățenie sunt stocate în mod adecvat și raportați orice nevoie de reaprovizionare.
- Colaborați cu alți membri ai personalului pentru a menține un mediu de lucru curat și organizat.

Oficiul este amplasat in centrul orasului Chisinau.

Persoanele care îndeplinesc condițiile specificate sunt invitate să trimită CV-ul actualizat la adresa de e-mail: crsapplicationsmd@crs.org sau sa ne sune la numarul de telefon: 068058474 sau 068058237
Телефон:
+373 680 58 474
Контактное лицо:
Ludmila
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть