Inginer tehnic

Gursk Medica
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania GURSK MEDICA SRL, specializată în vînzarea articoleleor medicale stomatologice este în căutarea unei persoane pozitive, dinamică și onestă care ar face parte din echipa noastră.
Responsabilități:

studii în inginerie
abilităţi de organizare şi planificare
abilităţi de comunicare şi colaborare
mentenanță şi reparaţia tehnicii medicale
instalarea echipamentului şi instruirea personalului
eliberarea certificate garanţie

Cerințe:

Studii medii/superioare de specialitate în domeniul tehnic;
Cunoașterea calculatorului;
Abilități de lucru în echipă;
Responsabilitate și punctualitate;
Abilități bune de comunicare verbală și scrisă în limba română ; cunoștințe de limba engleză reprezintă un avantaj;
Ager în rezolvarea problemelor de ordin preferențial;
Abilități bune de organizare și gestionare a timpului.
Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de echipă.

Compania oferă:

Salariul este negociabil și va fi determinat în funcție de nivelul de experiență și performanță;
Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul organizației;
Condiţii favorabile de lucru într-o companie dinamică;
Regim de muncă de la 9.00 - 18.00;
Transparență legală în toate procesele de muncă.

Locaţia: Chişinău, Moldova
CV-urile vor fi așteptate la adresa: office@gurskmedica.md.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră!

office@gurskmedica.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть