Cosmetician

Eugeny aesthetic clinic
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 9000 До 17000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Eugeny aesthetic clinic este in cautarea unei noi colege/ nou coleg.

Cerinţele față de candidat

- Disponibil să lucreze în ture
- Orientat spre client și cu aptitudini de comunicare
- Interesat de domeniul cosmeticelor și al îmbunătățirii estetice
- Apt să lucreze în mod autonom dar și în echipă
- Abilități de organizare și planificare.

Responsabilitățile candidatului:
- Administrarea tratamentelor faciale și corporale
- Consultații cu clienții pentru a înțelege nevoile lor și a le oferi soluțiile cele mai potrivite
- Mentine un mediu curat și igienic de lucru
- Participa la cursuri și seminarii pentru a-și îmbunătății cunoștințele și a rămane la curent cu ultimele tehnici și produse.

Eugeny aesthetic clinic oferă un pachet salarial de la 9000 MDL și un program de lucru în ture, în așa fel încât să vă puteți echilibra viața profesională cu cea personală. De asemenea, vă oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și plăcută, cu utilaje performante si de ultima generatie.
Телефон:
060848277
Контактное лицо:
Eugenia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть