Coordonator Training Center

SBC-HR
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania oferă:

Salariu: de la 25 000 MDL
Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
Oficiul companiei – sectorul Râșcani
Posibilități de instruire profesională
Posibilități de creștere personală și profesională
Participarea în proiecte ambițioase internaționale

Responsabilități:

Dezvoltarea și editarea materialelor de formare online, cum ar fi module de e-learning, tutoriale video, prezentări interactive, și materiale scrise
Conceperea și structurarea programelor de instruire care includ obiective de învățare, planuri de lecții, activități interactive, și evaluări
Încărcarea și actualizarea materialelor de instruire pe platformele online
Oferirea de asistență tehnică pentru cursanți și instructori
Revizuirea și actualizarea conținutului de instruire în funcție de feedback-ul primit și de evoluțiile în domeniul de specialitate
Colectarea și analizarea feedback-ului de la cursanți, evaluările lor și alte date relevante pentru a măsura impactul și succesul programelor de formare

Cerințele companiei:

Experiență de lucru într-o poziția similară
Cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor: română, rusă și engleză
Studii superioare
Competență în utilizarea platformelor de gestionare a învățării (LMS) precum Moodle, Blackboard, Canvas, sau altele similare

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
Telefon: +373 68695904 E-mail: job@sbc-hr.md
Тelefon: +373 68695904
Телефон:
+373 68695904
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть