Coordonator Dezvoltare Produs / Product Development coordinator

Purcari Wineries PLC
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Vrei să participi în procesul de creare a produselor Grupului de Vinării Purcari?
În calitate de Coordonator Dezvoltare Produs vei fi parte a echipei de proiect pentru dezvoltarea produselor noi și diversificarea gamei de produse pe diverse piețe, vei contribui la procesul de modernizare a colecțiilor existente, vei adapta produsele pentru piețele internaționale, vei asigura respectarea cerințelor legale a mesajelor și informației de pe etichete și contraetichete.

Responsabilitățile job-ului:

Implicarea în activitîțile de gestiune a proiectelor ca parte a echipei Dezvoltare produs Departamentul Marketing
Crearea și gestionarea planurilor de proiect. Stabilirea obiectivelor, termenelor și resurselor necesare.
Urmărirea progresului proiectului și asigurarea respectării termenelor limită.
Susținerea proceselor de creare a produselor noi de la concept până la lansarea lor pe piață, asigurând că produsele finale sunt de înaltă calitate și răspund nevoilor pieței.
Susținerea proceselor de colaborare cu partenerii interni și externi pentru realizarea proiectului (designeri, tipografii, producere, achiziții)
Contribuie la asigurarea conformității produselor cu normele și reglementările din industria vitivinicolă.
Susținerea proceselor de export prin ajustarea informațiilor ce însoțesc produsul in conformitate cu piața de export.
Elaborarea mapelor de poduse pentru a susține procesul de producție si vânzare

Ești persoana potrivită dacă:

ești oganizat și structurat, ești atent la detalii
respecți termenele stabilite
te conectezi ușor de la un proiect la altul
ai înțelegerea proceselor de dezvoltare a produselor, de la concept până la lansare.
ai abilități de comunicare verbală și scrisă.
îti place lucrul în echipă, ești proactiv și cooperant
ești deschis pentru inovații

Beneficii pentru tine:

Motivare competitivă
Posibilități de dezvoltare profesională
Mediu de lucru dinamic și “very challenging”
echipă de profesioniști care te vor susține

Dacă ești interesat de poziție și corespunzi cerințelor de mai sus, expediază un CV la adresa de e-mail hr@purcari.wine.
E-mail: hr@purcari.wine
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть