Contabil(ă) - șef(ă)

Bricolaj
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ce îți oferim:

Pachet salarial complet și beneficii corespunzător performanței;
Mediu de lucru profesionist;
Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
Angajare oficială într-un mediu de lucru modern și confortabil, alături de colegi pasionați și dedicați muncii lor.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

Ai studii economice superioare și capacități analitice;
Ai experiență de minim 3 ani ca contabil(ă)-șef(ă) și poți susține un control fiscal;
Ești operativ și interacționezi profesionist cu organele de stat;
Știi să folosești programul 1C v.8 la nivel avansat;
Cunoști sistemului fiscal național: principiile și metodele de impozitare, caracteristicile și metodele de plata a impozitelor si taxelor;
Ești responsabil/ă, activ/ă, cu abilități organizatorice, orientat/ă spre rezultat;
Cunoști limba română și rusă;

Ce responsabilități vei avea:

Responsabilitatea pentru activitatea financiară a companiei și evidența contabilă;
Controlul tuturor calculelor și plăților aferente taxelor, prezentarea declarațiilor fiscale lunare, trimestriale, anuale;
Pregătirea rapoartelor financiare;
Analiza situației financiare și economice a companiei;
Organizarea inventarierilor la necessitate;
Controlul calculelor și plăților aferente împrumuturilor și creditelor;
Colaborarea cu instanțele, băncile cu care interacționează clienții.

Dacă te regăsești în cele descrise mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa: hrbricolaj@gmail.com și hai să ne cunoaștem mai bine!
Pentru detalii puteți apela la nr.Tel. (+373) 78784484 Telefon: (+373) 78784484
E-mail: hrbricolaj@gmail.com
Телефон:
(+373) 78784484
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть