Consultant suport clienti in limba franceza

Bit Soft
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Experienta intr-un departament de suport tehnic intr-o companie de succes poate fi cea mai importanta experienta pentru dezvoltarea ta profesionala.
- Daca iti doresti sa inveti, sa intelegi, sa-ti explici si sa ajungi sa impartasesti si altora cunostintele tale
- Daca te motiveaza sa gasesti solutii si sa le pui in practica cu empatie pentru clientii nostri
- Daca iti place sa fii in prima linie a relatiei cu clientii si ai abilitati tehnice
Te asteptam alaturi de noi!

Responsabilitati:
• Asigura suport pentru softurile Bit Soft: preluarea, documentarea si rezolvarea cererilor clientilor de hotel, restaurant sau spa
• Intelegerea modului de lucru al clientului si oferirea de solutii de business sau operationale
• Asistenta post instalare/suport, consultanta dedicata clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate
• Respectarea standardelor de calitate
• Ocazional, implementarea softurilor BitSoft de gestiune si vanzare in hotel sau restaurant

Cerinte
• Aptitudini de comunicare in relatia cu clientii: empatie, diplomatie și proactivitate
• Aptitudini de relationare cu echipa: initiativa, spirit de echipa
• Limba franceza nivel mediu-avansat
• Sa fii organizat, sa iti prioritizezi si sa îti gestionezi eficient responsabilitățile;
• Capacitatea de a invata rapid cum functioneaza softurile siserviciile oferite
• Disponibilitatea de a lucra si in ture de noapte, ture de weekend (avantajul fiind programul flexibil)
• Ocazional, disponibilitatea pentru deplasari in cadrul proiectelor de implementare soft
• Cunoasterea suitei Microsoft Office

Candidatul ideal:
• Are experienta in domeniul ospitalitatii
• Cunostinte despre business-ul hotelier si industria ospitalitatii
• A lucrat cu solutii financiar/contabile/ERP si are cunostintele SQL sau are experienta de lucru in aria de suport tehnic
• Utilizeaza la nivel avansat limba franceza (minim B2) ;

Beneficii:
• Apartenenta la o echipa de top, intr-o companie partener Oracle in Romania si Ungaria, lider de piata in Romania
Телефон:
+40 725 657 507
Контактное лицо:
ANA-MARIA GARBEA
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть