Agent de Retenție - Piața Românească

MD Target
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 850 До 1000 USD
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități:

Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
Identificarea nevoilor clienților și oferirea de soluții personalizate.
Negocierea contractelor și închiderea acordurilor.
Atenuarea oricăror probleme ale clienților și asigurarea unei experiențe pozitive.
Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări pentru a maximiza retenția clienților.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul vânzărilor sau al serviciilor clienți.
Excelente abilități de comunicare în limba română.
Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și orientat spre rezultate.
Abilități puternice de negociere și influențare.

Oferim:

Un mediu de lucru dinamic și provocator.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.
Pachet salarial competitiv, plus bonusuri de performanță.
Suport continuu în dezvoltarea carierei.
Grafic Luni-Vineri de la 10:00-20:00.
Salariu fix de la 850-1000$ + % din clienti.
Maria, +37361193167
maryefremovahr@outlook.com
Телефон:
+37361193167
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть