Administrator magazin

Blue Shark
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
La Ocean Fish, credem că peștele este mai mult decât un produs. Pentru noi, în primul rând, este o pasiune, o sursă de inspirație și un dar valoros al naturii.

Misiunea Postului: Gestionarea eficientă a tuturor operațiunilor din magazin asfel încât să asigurăm clienților noștri o experiență unică, pozitivă, în urma vizitei magazinului Ocean Fish.

Responsabilități:
1. Gestionarea Operațională a Magazinului:

Asigurarea unei funcționări eficiente zilnice a întregului magazin;
Implementarea și monitorizarea tuturor proceselor operaționale;
Respectarea procedurilor, standartelo și politicilor Ocean Fish.

2. Managementul Echipei:

Participarea în procesele de recrutare, instruire și evaluare a personalului din gestiune;
Stabilirea programului de lucru și tabelarea timpului de lucru al Echipei din subordine;
Monitorizare continuă a performanței echipei pentru a asigura atingerea obiectivelor de vânzări și calitatea serviciilor;
Menținerea unei atmosfere pozitive de lucru.

3. Calitatea Serviciilor Clienți:

Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clienților magazinului conform standartelor de calitate Ocean Fish;
Gestionare promptă și eficientă a reclamațiilor parvenite din partea clienților;
Dezvoltarea continună da unei relații pozitive cu clienții și fidelizarea acestora.

4. Gestionarea Stocurilor:

Monitorizarea stocurilor și asigurarea aprovizionării corespunzătoare a magazinului;
Realizarea comenzilor de reaprovizionare și gestionarea inventarului pentru a evita situațiile de overstock sau out-of-stock;
Verificarea și recepționarea produselor conform standardelor de calitate.

5. Gestionarea Financiară:

Monitorizarea și raportarea zilnică a vânzărilor și a fluxului de numerar;
Gestionarea bugetului magazinului și controlul costurilor operaționale.

6. Comunicare internă:

Menținerea unei bune comunicări și colaborări cu toate departamentele interne ale companiei pentru a asigura o funcționare eficientă a magazinului.

Cerințe:

Experiență și cunoștințe practice a tot ceea ce înseamnă managementul unui magazin (preferabil în industria alimentară);
Leadership și abilități manageriale, de gestiune a echipei;
Abilități forte de organizare și focusare pe rezultate;
Competențe forte de comunicare și de relaționare;
Abiliăți lingvistice și capacitatea de exprimare coerentă Ro, Ru;
Autonomie și capacitatea de a lua decizii;
Inițiativă și proactivitate;
Responsabilitate și perseverență în muncă;
Abilitate de învățare continuă;
EQ, empatie și ascultare activă;
Abilități digitale: de operare PC și de utilizare CRM.

Cu noi câștigi:

Remunerare pe măsură;
O Echipă deschisă și absolut pasionată de misiunea Ocean Fish;
O Cultură Corporativă Ecologică bazată pe reciprocitate și comunicare eficientă;
Dezvoltare profesională (Carier-track) într-o companie prosperă;
Încurajare și susținere din partea administrației în procesul tău de instruire continuă;
Program de muncă Luni-Vineri 08:00 - 17:00 / 09:00 - 18:00.

Expediază-ne CV-ul tău actualizat aici: hr@oceanfish.md cu menționarea poziției dorite în linia de subiect.
+ (373) 60115968, Cristina
Telefon: 060 11 59 68
E-mail: hr@oceanfish.md
Телефон:
060 11 59 68
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть