Șofer - expeditor (B, C)

IVARO
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Permis de conducere categorie В, C (OBLIGATORIU)
Stagiu de munca în calitate de șofer minim 2-3 ani
Cunoașterea limbilor româna și rusă la nivel de comunicare
Cunoașterea și orientarea în mun. Chișinău

Responsabilități:

Verificarea tehnică a automobilul înainte de plecare pe cursă
Primirea mărfii de la depozit
Executarea livrărilor în termenii stabiliți
Distribuirea mărfii la magazine (sec. Buiucani și Telecentru)
Păstrarea camionului conform cerințelor de întreținere

Compania oferă:

Pachet social complet;
Grafic de lucru full-time 8:30-18:00, sâmbăta 8:30-14:00
(duminica zi de odihnă);
Posibilitate de a face parte dintr-o echipă tînără și creativă.

Persoanele interesate se pot adresa la nr.: 060060029, 022 74-83-97. Telefon:
060060029, 022 74-83-97
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide