Persoana de serviciu (curațenie)

Foreman
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 7200 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Alege să muncești cu ziua / săptămâna sau luna agent de curățenie (persoana de serviciu) în sala unui magazin de haine în centrul Chișinăului.

Vei avea:
- salariul achitat în fiecare zi
- curat la mână 450 lei pe zi
- orar de muncă: de 11 ore, doua peste doua zile de munca.
- salariul achitat chiar din prima zi de lucru, fără termene de proba
- câștig lunar de la 7200 lei pentru 16 zile lucrate pe luna
- remunerare suplimentară a orelor supra program
- remunerare suplimentară în zilele de odihnă / sărbători
- angajare conform legii - cu poliță medicală, card bancar, foi de boala achitate
- condiții confortabile de muncă în magazine luminoase cu aer condiționat
- echipament specializat, uniformă și toate necesare pentru lucru

Cerințe:
- Vârsta și experiența nu contează
- Lucru potrivit dacă locuiți în imediata apropiere sau în centrul Chișinăului

Locația: Magazinul este amplasat pe strada Tighina (150 metri de la strada Stefan cel Mare)

Responsabilități: Întreținerea curățeniei în sala comerciala a magazinului de haine

Vrei să lucrezi, cauți un loc de muncă stabil și un angajator de încredere?
Sună acum la +373 68 733 882 și îți oferim mai multe detalii.

Poți lucra începând de mâine!
Telefon:
068733882, 022-00009
Persoana de contact:
Ion
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide