Ofiter creditare

O.C.N. Invest-Credit S.R.L.
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești o persoană disciplinată, ambițioasă și comunicabilă?
Dorești să ai o carieră de succes în domeniul financiar?
Dorești să te alături unei echipe de profesioniști cu o experiență bogată?

ORGANIZAȚIA DE CREDITARE NEBANCARĂ „INVEST-CREDIT” este o companie dinamică cu filiale la Chișinău, Bălți, Cahul, și două Oficii Mobile. Invest-Credit activează în Republica Moldova din 2005 și a reușit să consolideze o echipă puternică de tineri profesioniști. Compania a finanțat mii de afaceri și a contribuit la crearea și menținerea a peste zece mii de locuri de muncă, incluzând companii de top în diverse domenii, dar și sute de producători agricoli mici și mijlocii. Nu ne oprim aici, ci mergem spre mai mult și spre mai mare!

Ne extindem și suntem în căutarea noilor membri de echipă. Dorești să ni te alături?
Dacă îți place un mediu dinamic de muncă și ești o personalitate orientată spre atingerea rezultatelor remarcabile, dacă nu cedezi în fața provocărilor, ești mereu gata să înveți lucruri noi și să crești pe plan profesional, atunci Invest-Credit este locul potrivit pentru tine.

Responsabilități de bază:
1. Analiza cererilor de împrumut
2. Interacțiunea cu clienții
3. Promovarea produselor de creditare și identificarea clienților
4. Comunicarea cu clienții activi și pasivi
5. Monitorizarea rambursării împrumuturilor

Cerințe:
Studii superioare
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
Abilități de analiză și atenție la detalii
Capacitate de organizare, concentrare și grijă
Flexibilitate, mobilitate, inițiativă și capacitate de comunicare și conlucrare în echipă
Abilități de lucru la computer
Beneficii:
Instruire și pregătire pentru postul de muncă menționat
Spirit pozitiv de echipă și atmosferă de colegialitate
Oficiu modern, bine echipat, amplasat în zonă ușor accesibilă
Pachet social deplin
Remunerare competitivă și bonusuri atractive
Treninguri și oportunități de dezvoltare personală cu participarea experților străini

Dacă ești interesat, te rugăm să ne contactezi la numerele de telefon 060173131, 022927772 și/sau să ne expediezi CV-ul la adresa de email office@investcredit.md
Telefon:
060173131
Persoana de contact:
Dan
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide