Medic Veterinar

Rogob carne si mezeluri
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Compania Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Medic Veterinar. În rolul de Medic veterinar, vei asigura controlul asupra respectării regulilor sanitar-veterinare pe parcursul recepției, prelucrării și păstrării materiei prime și a produselor finite.
responsabilitățile tale:

participă la recepția de materie primă și materiale auxiliare și întocmește rapoartele aferente
controlul asupra stării sanitare veterinare a materiei prime, producţiei finite, transportului, ambalajului, încăperilor, inventarului
verificarea respectării instrucțiunilor tehnologice privind ambalarea, marcarea și livrarea produselor
prelevarea probelor de producție pentru investigațiile de laborator conform instrucțiunilor
asigurarea respectării parametrilor de fabricare a produselor conform Legislației si Regulamentelor sanitare în vigoare
asigurarea controlului asupra îndeplinirii măsurilor de protecţie contra bolilor comune omului şi animalelor
identificarea şi eliminarea neconformităţilor din fluxul tehnologic
monitorizarea și verificarea punctelor critice de control
efectuarea expertizei sanitar-veterinare a produsului finit înainte de iesirea acestuia din secția de producere
stabilirea şi efectuarea acţiunilor corective
participarea la acțiuni de îmbunătățire continuă a standardelor implementate la nivel de companie

ce așteptăm:

studii superioare în domeniul medicinei veterinare
cunoștințe solide/experiență în domeniul tehnologiei prelucrării cărnii și produselor din carne
bune cunoștințe a pachetului MS Office
abilități excelente de comunicare

ce oferim:

carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară
salariu competitiv
training-uri în domeniul de activitate
mediu de lucru dinamic și interactiv
prânz gratuit
transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob! E-mail: hr@rogob.md
Telefon:
060200961
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide