Medic imagist ginecolog (ultrasonografie)

AnaliticMed
Oraș: Bălți
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
AnaliticMed Caută Medic Ginecolog Talentat!

Clinica Medicală AnaliticMed, un lider în domeniul sănătății, își extinde echipa și caută un medic ginecolog dedicat și pasionat de excelență medicală. Dacă ești un profesionist cu experiență și dorești să lucrezi într-un mediu modern și dinamic, te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

- Consultarea și tratarea pacientelor cu afecțiuni ginecologice
- Efectuarea de examinări și proceduri ginecologice
- Monitorizarea sarcinilor și oferirea de asistență în timpul nașterii
- Colaborarea cu echipa medicală pentru a asigura îngrijire de calitate

Cerinte:
- Diplomă de medic specialist în Ginecologie
- Certificat de liberă practică valabil
- Experiență relevantă în domeniu
- Abilități excelente de comunicare și empatie
- Dorința de a oferi îngrijire medicală la cele mai înalte standarde

Oferim:
- Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare
- Mediu de lucru modern și echipamente de ultimă generație
- Oportunități de dezvoltare profesională continuă
- Atmosferă de lucru prietenoasă și suportivă

Cum să aplici:
Trimite CV-ul și o scrisoare de intenție la analiticmed.md@gmail.com

Alătură-te echipei AnaliticMed și contribuie la îmbunătățirea sănătății femeilor!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide