Manager Vânzări

O.C.N. „Easy Credit” S.R.L №14677674, 4 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea proporțională.

Ești responsabil, disciplinat și activ, aplică CV-ul cu o poză la: hr@easycredit.md cu specificarea „Manager Vânzări” sau apelează: 0-7845-1111.

Oferim:

Pachet social 100% conform CM RM
Program de muncă: flexibil
Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
Tichete de masă pe Card Electronic 45 mdl/1 zi lucrătoare
Posibilitate de avansare
Lucru dinamic în teren
Alimentarea cu combustibil a automobilului și amortizare
Alte facilități

Scopul postului: Identificarea continuă a noilor B2B parteneri și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți

Sediul: mun. Chișinău, str. Tighina 49/4

Cerințe:

Diplomație, vorbire competentă, curtoazie, capacitate de negociere și de convingere
Experiență de management în vânzări este binevenită
Cunoașterea principiilor și circulației documentare în vânzări
Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel
Cunoaşterea limbii române și limbii ruse
Automobil econom și funcțional si permis auto cat. B constituie avantaj

Responsabilități:

Administrarea și dezvoltarea portofoliului de B2B parteneri
Efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor parteneri
Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
Participarea la negocieri, întocmirea contractelor cu partenerii
Planificarea, coordonarea lucrului în echipă
Prezentarea rapoartelor de activitate după finalizarea vânzărilor

hr@easycredit.md \\r\\nPrin expedierea CV-lui la adresa electronică menţionată supra, candidatul îşi dă consimţământul cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal. O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide