Manager Vânzări

UPDENT
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania UPDENT este specializată în implementarea soluțiilor inteligente în somatologie și în comercializarea de tehnică dentară performantă. Dacă vă pasionează vânzările și v-ar plăcea să lucrați într-o echipă dinamică, atunci postul nostru vacant ar putea fi chiar pentru dvs.
Grafic: full
Salariu: NEGOCIABIL
Cerințe față de candidat:

Abilități de negociere, putere de decizie și un foarte înalt grad de responsabilitate;
Cunoașterea în detaliu a pachetului Microsoft Office;
Experiență în vânzări constituie un avantaj;
Experiența în companii cu produse similar reprezintă avantaj important.

Responsabilități:

Promovarea produselor;
Preluarea, menținerea și îmbunătățirea bazei de date cu clienții existenți;
Creșterea vânzărilor și dezvoltarea de parteneriate, identificarea de noi clienți;
Îndeplinirea planului de vânzări;
Promovarea produselor și serviciilor într-o manieră etică și respectând politicile companiei;
Monitorizearea produselor și serviciile celor mai importanți competitori și transmiterea informației către departamentul de marketing;
Întocmirea rapoartelor periodice asupra activității făcute pentru atingerea obiectivelor.

Ce oferim:

angajare oficială
salariu la timp
oficiu modern
condiții plăcute de muncă
asigurare transport de serviciu

Aplicați o scrisoare de intenție, împreună cu CV-ul în format PDF care să includă o poză pe info@updent.md.
Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu. E-mail: info@updent.md
Telefon: 079558800
Telefon:
079558800
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide