Manager vânzări la telefon

BC Energbank SA
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Principalele atribuții:

Contactarea clienților actuali și potențiali în vederea informării / vânzării produselor și serviciilor Băncii conform campaniilor curente sau planificate ale Băncii;
Urmarea scripturilor de apel și a standardelor Băncii;
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite de Bancă;
Menținerea permanentă a legăturii cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.

Cerințe faţă de candidați:

Studii superioare / în proces / medii de specialitate în domeniul științelor economice;
Experiența constituie un avantaj;
Cunoașterea fluentă a limbii române și rusă, a limbii engleze (preferabil);
Disponibilitate pentru un program de lucru part-time, flexibil.

Competențe:

Abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
Tehnici de comunicare și negociere în domeniul vânzărilor;
Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
Gândire analitică, memorie dezvoltată, capacitate de a reține informații, tact și pricepere în comunicare cu clienții actuali și potențiali ai Băncii, echilibru emoțional, rezistență la efort și stres;
Conduită morală și profesională desăvârșită, disciplină, responsabilitate, exigența față de sine, spirit de observație și tendință spre autoperfecționare continuă.

Persoanele interesate sunt invitate să prezinte CV-ul prin e-mail: hr@office.energbank.com.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Energbank este un angajator care promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților calificați. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate! E-mail: hr@office.energbank.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide