Manager de vanzari | Specialist Vânzări Directe

Conditionere.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 20000 Până la 50000 MDL
Program de muncă: Full-time
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Compania Condiționere.md este în continuă creștere și dezvoltare cu orientare spre rezultate, oferind calitate și siguranță clienților săi în domeniul instalațiilor termo-hidro-sanitare.

Suntem în căutarea unui Manager de Vânzări dinamic și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Acest rol esențial va implica dezvoltarea strategiilor de vânzări, gestionarea relațiilor cu clienții și conducerea echipei de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite.

Responsabilități principale:

Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei;
Dezvoltarea și implementarea strategiilor eficiente de vânzări pentru a crește cifra de afaceri și a atinge obiectivele companiei;
Identificarea și exploatarea oportunităților noi de afaceri în piața termo-hidro-sanitară;
Gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți, asigurând satisfacția și loialitatea acestora;
Identificarea clienților companiei, pentru a atinge performanțe de excepție;
Informarea și îndrumarea clienților în cea mai portivită alegere;
Monitorizarea performanței vânzărilor și raportarea rezultatelor către conducerea superioară;
Colaborarea strânsă cu departamentele de marketing și dezvoltare de produs pentru a asigura alinierea strategiilor;
Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale, participarea la negocieri comerciale;

Așteptările noastre către tine:

Ai aptitudini excelente de comunicare și negociere;
Ești energic, ambițios și cu un simț al responsabilității dezvolat;
Ai abilități de ascultare și orientare către client;
Vorbești fluent limba română și limba rusă;
Ai experiență în șofat (categoria B);
Îți poți exprima ideile clar, convingător și accesibil;
Nu te temi să intri în contact cu oameni noi;
Ai deja experiență în domeniu similar (constituie un avantaj);

Ce oferim noi:

Salariu fix + % din vânzări + bonusuri de performanță
Angajare oficială cu pachet social deplin;
Comunicații mobile achitată de companie;
Oportunitate de dezvoltare profesională;
Susținere și ajutor din partea echipei;
Birou modern si confortabil;
Cafea, ceai pentru coffe-break
Grafic de lucru: Luni-Vineri 08:00-18:00, sâmbătă 08:00-14:00;

Dacă sunteți interesat de postul nostru vacant - trimiteți CV-ul dumneavoastră la adres de e-mail: stroiprestij@gmail.com sau sunați la 078821071.

Компания Condiționere.md постоянно растет и развивается, ориентируясь на результат, предлагая качество и безопасность своим клиентам в области термо-гидро-санитарных установок.
Мы ищем динамичного и целеустремленного Менеджера по Продажам, который присоединится к нашей команде. Эта важная роль будет включать в себя разработку стратегии продаж, управление отношениями с клиентами и руководство отделом продаж для достижения и превышения установленных целей.
Ключевые обязанности:

Презентация, продвижение и продажа продукции компании;
Разработка и внедрение эффективных стратегий продаж для увеличения оборота и достижения целей компании;
Выявление и использование новых возможностей для бизнеса на рынке тепловой и водной энергии;
Управление и развитие отношений с существующими клиентами, обеспечение их удовлетворенности и лояльности;
Выявление клиентов компании для достижения выдающихся результатов;
Информирование и ориентация клиентов на наиболее подходящий выбор;
Мониторинг эффективности продаж и предоставление отчетов о результатах высшему руководству;
Тесное взаимодействие с отделами маркетинга и разработки продуктов для обеспечения согласованности стратегий;
Подготовка и презентация коммерческих предложений, участие в коммерческих переговорах;

Наши ожидания от вас:

Вы обладаете отличными навыками общения и ведения переговоров;
Вы энергичны, амбициозны и обладаете развитым чувством ответственности;
У вас хорошие навыки слушания и ориентация на клиента;
Вы свободно владеете румынским и русским языками;
У вас есть опыт вождения (категория B);
Вы умеете ясно, убедительно и доступно излагать свои мысли;
Вы не боитесь знакомиться с новыми людьми;
У вас уже есть опыт работы в аналогичной сфере (преимущество);

Что мы предлагаем:

Фиксированный оклад + % от продаж + бонусы по результатам работы
Официальное трудоустройство с полным социальным пакетом;
Мобильная связь оплачивается компанией;
Возможность профессионального развития;
Поддержка и помощь со стороны команды;
Современный и комфортный офис;
Кофе, чай на кофе-брейк
График работы: Понедельник-пятница 08:00-18:00, суббота 08:00-14:00;

Если Вас заинтересовала наша вакансия — присылайте резюме по адресу: stroiprestij@gmail.com или звоните 078821071. E-mail: stroiprestij@gmail.com
078821071
www.eurosanteh.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide