Manager de lucru cu clienții în companie de cleaning (Dumbrava - Truseni)

Excellent Clean
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Pentru postul de Manager Vânzări ,în cadrul companiei Excellent Clean, ne dorim persoane orientate spre rezultat, cu abilități interpersonale bine dezvoltate și competențe tehnice solide, care vor contribui direct la creșterea și extinderea rețelei noastre de clienți.
Principalele responsabilități:

Generarea vânzărilor către clienți.
Atragerea de noi clienți și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți.
Experiență de cel puțin 1 an în vânzări.
Abilități de negociere.
Cunoașterea limbilor română și rusă
Promovarea și comercializarea mărfii companiei.
Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea produselor.
Vânzări directe prin telefon (apeluri reci și căutare clienți).
Informarea despre noutăți și promoții.
Înregistrarea comenzilor, vânzarea produselor aferente.
Lucrul la calculator.

Noi oferim:

100% salariu oficial.
Plata la timp a salariilor o dată pe lună pe card bancar.
Instruire gratuită și dezvoltarea continuă în domeniul vînzarilor.
Angajarea oficială in cîmpul muncii.
Telefon de serviciu cu cartela preplătită și conectare la Internet.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tînară și unită.
Mediu profesionist.

Dacă sunteți înteresati de această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică de mai jos. E-mail: excellentclean.md@gmail.com
Telefon: 079509510
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide