Manager Clienți

International Language Training Center №14670094, 3 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 10 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Despre noi
Timp de 30 de ani de activitate, peste 75.000 de studenți au absolvit cu succes Centrul Internațional de Limbi Moderne ILTC. Majoritatea au ajuns prin recomandare, iar asta înseamnă că echipa noastră, formată din 55 de profesioniști, își îndeplinește munca cu pasiune și dedicație.
Fii și tu parte din echipa ILTC - aplică pentru jobul de Manager Clienți.
Descrierea jobului:
Pe postul de Manager Clienți vei fi responsabil de:

Întâmpinarea și ghidarea clienților
Primirea și înregistrarea corespondenței organizației
Efectuarea apelurilor de intrare și de ieșire;
Prezentarea produsului către clienți;
Perfectarea contractele și eliberarea conturilor de plată studenților;
Completarea constantă a programul CRM;

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

Oferim un salariu de la 8000 + bonusuri
Program de lucru: Luni – Vineri 14:00 - 21:00,
Oficiu amplasat în centrul orașului str. Petru Rareș 43
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat
Lecții gratuite de limbi străine pentru angajați
Acces la biblioteca corporativă cu literatură modernă de afaceri
Teambuilding-uri si activităţi de responsabilitate socială, corporativă şi de caritate
Zi de naștere - zi liberă

Cerințe:

Cunoașterea limbilor română și rusă, limba engleză constituie un avantaj
Abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii
Prezență plăcută, amabilă și prietenoasă
Abilități organizatorice și atenție la detalii
Abilități bune de gestionare a timpului și capacitate de a lucra într-un mediu dinamic

Crezi că ești persoana potrivită pentru acest job? Transmite-ne CV-ul pe adresa: iltcmoldova.hr@gmail.com, iar la subiect indică: „Vreau să fiu Manager Clienți la ILTC”. Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Abia așteptăm să ne cunoaștem ;) E-mail: iltcmoldova.hr@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide