Manager vânzări online (apeluri fierbinți)

NANU MARKET SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 9000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Мы ищем человека, который будет консультировать наших клиентов по выбору строительных материалов и предлагать решения по ремонту в формате онлайн.

Обязанности:

Прием заказов от клиентов по телефону;
Консультация клиентов по телефону и онлайн;
Заполнение системы записи звонков и запросов;
Построение логистики отправки заказа;
Отслеживание заказов, проверка статуса онлайн-транзакций, обновление информации в CRM;
Прочие задачи, связанные с онлайн-продажами.

Требования:

Ответственный и настроеный на результат человек;
Навыки работы за компьютером;
Позитивный, с хорошими коммуникативными навыками;
Вышее образование или без;
Опыт работы в сфере интернет-продаж - будет являться преимуществом.

Преимущества работы:

Компания предлагает зарплату в виде ставки и других ежемесячных бонусов %;
Место работы: центральный офис Nanu Market сек. Рышкановка;
График работы - стандартный;
Скидки на все бренды компании и внутренние акции для сотрудников;
Обучение и возможность развития карьеры в команде профессионалов.

Рабочее место: Конструкторилор 1, сектор Рышкановка.

Заинтересованным кандидатам предлагаеv отправить свое резюме на адрес электронной почты: angajare@nanu.md.
Телефон: 069 895 475/062 193 193.

Suntem în căutarea persoanelor ce vor consulta on-line clienții noștri în alegerea materialelor de construcţii şi oferi soluţii pentru renovări.

Responsabilități:

Preluarea comenzilor de la clienți;
Consultarea clienților la telefon, on-line;
Înregistrarea în sistem a sunetelor și cererilor;
Gestionarea procesului și logistica vînzărilor on-line;
Urmarirea comenzilor, verificarea stării tranzacțiilor on-line, actualizarea informatiei in CRM;
Alte sarcini cu referire la vînzările on-line.

Cerințe:

Persoană responsabilă şi orientată spre rezultat;
Lucru la calculator;
Amabilă, cu abilitaţi bune de comunicare;
Cu sau fără studii speciale;
Experienţa de muncă în vînzările on-line - constituie un avantaj.

Beneficii:

Compania oferă Salariu de bază și alte bonusuri lunare %;
Locul de lucru: oficiul central Nanu Market sec. Rîşcani;
Grafic de lucru - standart;
Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
Instruire şi Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-o echipă de profesioniști.

Locul de muncă: Constructorilor 1, sector Rîscani.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Telefon: 069 895 475 / 062 193 193. E-mail: angajare@nanu.md
069 895 475 / 062 193 193
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide