Manager achiziții | Import 15000 lei

Natür Showroom
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Denumire post - manager achiziții (Import/export).
Atribuții:

Dezvoltarea relațiilor cu furnizorii.
Identificarea de furnizori noi sau extindere portofoliu marcă/brand.
Analiza produselor similare.
Negocierea condițiilor comerciale cu furnizorii.
Organizarea și supravegherea procesului de import/export.
Stabilirea bugetelor de stoc pe brandurile ce le gestionează.
Participarea la formarea și tabilirea prețurilor.

Cerințe

Experiența pe un post similar / saun vânzări (constituie avantaj).
Cunoașterea limbilor engleză, română și rusă.
Permis de conducere cât. B.
Bune abilități de comunicare, negociere.
Bune cunoștinte de operare PC: Word, Excel, Outlook.
Abilități de organizare și planificare.
Meticulozitate și acuratețe.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie modernă în continuă dezvoltare.
Condiții de lucru deosebite într-un colectiv tânăr și dinamic.
Salarizare motivantă

Adresa: Durlești, Str. Tudor Vladimirescu 247
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr.naviresurs@gmail.com.
Telefon de contact: 060669099. E-mail: hr.naviresurs@gmail.com
Telefon: 060669099
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide