Copywriter-Balti

Association of Recruitment Agencies
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm Copywriter Creativ!
Compania ARA este în căutarea unui copywriter creativ și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai o pasiune pentru scris și experiență în crearea de conținut atractiv și persuasiv, te așteptăm să te alături echipei noastre.
Responsabilități:

Crearea de conținut atractiv și relevant pentru diverse canale de comunicare, inclusiv site-uri web, bloguri, social media, e-mailuri și materiale publicitare.
Dezvoltarea de texte persuasiv și captivante care să reflecte identitatea și valorile brandului nostru.
Colaborarea cu echipa de marketing și design pentru a dezvolta și implementa campanii de marketing eficiente.
Revizuirea și editarea conținutului pentru a asigura corectitudinea și calitatea acestuia.
Menținerea unui ton de voce consistent în toate materialele de comunicare.

Cerințe:

Experiență anterioară în copywriting sau într-un rol similar.
Abilități excelente de scriere și comunicare.
Creativitate și capacitatea de a genera idei noi și inovatoare.
Atenție la detalii și abilități de editare.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.
Cunoștințe despre SEO și optimizarea conținutului pentru motoarele de căutare sunt un avantaj.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și inovatoare.
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Mediu de lucru prietenos și colaborativ.

Cum să aplici:
Dacă ești interesat(ă) de această oportunitate, te rugăm să trimiți CV-ul tău, adresa de e-mai hr@asociatia.md.
E-mail: hr@asociatia.md
Web: www.asociatia.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide