Contabil(ă)

Vetropack
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.
Descrierea jobului

Efectuarea sarcinilor contabile legate de întreținerea și procesarea eficientă a tranzacțiilor conturilor de plăti.
Garanția suportului operațional pentru activitățile de contabilitate a furnizorilor și obligațiile administrative.
Poziția de contabil se ocupă cu evidența facturilor interne și externe, plăți, note de credit/debit, gestionarea rapoartelor de cheltuieli și obligațiile fiscale cu TVA.

Candidatul Ideal

Studii superioare in domeniul economico-financiar
Experienta de lucru in domeniu minim 3 ani
Capacitate de analiza si previziune
Cunostinte de avansare de aplicare MS Office, SAP (preferabil)
Competente de planificare, organizare

Beneficii

Stabilitate într-o companie internațională
Pachet salarial atractiv corespunzător cu poziția
Tichete de masă, cantina, coffee, ceai, apa
Transport de serviciu (de la Botanica și Rișcani)
Mediu de lucru plăcut, bazat de încredere și autonomie
Oportunități de dezvoltare

La Vetropack Chișinău faci parte dintr-un grup global. O rețea care îți permite să îți conturezi cariera profesională într-un mediu intercultural, te încurajează să contribui la succesul echipei. Împreună suntem o echipă, pregățiți să mergem mai departe! Ești o persoană organizată și poți să gestionezi simultan diferite sarcini? Perfect! Alătură-te echipei noastre!
Te așteptăm cu drag în echipa Vetropack!
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com
Sau să ne contacteze la numărul de telefon 079044301
*Prin aplicare, vă exprimați acordul privind procesarea datelor D-voastră cu caracter personal și păstrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicării.
Learn more about Vetropack Group here www.vetropack.com
Telefon:
079044301
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide