Contabil(ă)

Piramida Market
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 14000 Până la 16000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cerinte:

Studii superioare de specialitate (contabilitate, finanțe)
Experienţa de lucru în funcție de Contabil de cel puţin 2 ani
Cunoștințe temeinice în ce privește legislația în vigoare în domeniul contabil
Cunoașterea contabilității computerizate (1C versiunea 8.2)
Posedarea programelor MS Office (Word, Excel)
Responsabilitate, inițiativă și flexibilitate

Responsabilități de serviciu:

Organizarea și ținerea evidenţei contabile în cadrul companiei
Efectuarea operaţiunilor de casă şi bancă
Evidenta facturilor de procurare
Perfectarea și prelucrarea documentelor primare
Verificarea decontarilor cu contragentii
Intocmirea deconturilor, ordinelor, foilor de parcurs
Evidenta combustibilului
Asigurarea calculării și achitării salariilor
Asigurarea calculării și achitării corespunzătoare a impozitelor și taxelor fiscale
Monitorizarea indicatorilor financiari și analiza acestora
Furnizarea de informații financiare și recomandări pentru luarea deciziilor manageriale

Beneficii

Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
Suport tehnic din partea unui supervizor
Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)

Schema de acces la sediul central Piramida Market
https://www.youtube.com/shorts/nHocG9kYzcI. E-mail: p.munteanu@piramidamarket.md
Tel.: 076767906
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide