Бухгалтер / Contabil(ă) Junior

Cheton Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

inregistrarea si prelucrarea documentelor in 1C;
banca: transferuri in moneda nationala si valuta straina,introducerea operatiunilor bancare in 1C;
verificarea corectitudinii reflactarii operatiunilor aferente casierii;
inventarierea blanchetelor de stricta evidenta;
evidenta decontarilor cu furnizorii si cumparatori, evidenta datoriilor si creantelor;
îndeplinirea sarcinilor stabilite de contabilul șef.

Cerințe față de candidat:

dorință de a lucra și de a învăța;
studii de profil;
se poate fara experienta
cunoașterea programului 1C 8,WORD,EXCELL;
atenție la cifre, responsabilitate, punctualitate;
cunoașterea limbii române.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii după încheierea cu succes a perioadei de probă de 3 luni;
pachet social integral;
salariu motivant și plătit fără întîrzieri;
un loc de muncă dotat cu tot instrumentarul necesar într-un birou confortabil (situat în sectorul Botanica al capitalei).
Program de lucru: 08.30-17.30 (de luni pînă vineri).

Чем нужно заниматься

обработка первичных документов в 1С
банк: платежи в национальной и иностранной валютах,ввод банковских выписок в 1С
проверка правильности ведения кассовых операций
учет БСО
учет взаиморасчетов с клиентами и поставщиками, учет дебиторских и кредиторских задолженностей
выполнение заданий, полученных от главного бухгалтера

Наши требования к кандидату

Желание работать и обучаться;
Образование профильное;
можно без опыта
Внимательность к цифрам,пунктуальность. настойчивость, ответственность;
Знание программы 1С8; WORD, EXCELL;
Знание румынского языка в пределах ведения документооборота.

Мы предлагаем

График работы с 08.30 ч до 17.30 ч (суб/воскр выходные);
Благоустроенное рабочее место в офисе (нижняя Ботаника);
Официальное трудоустройство, полный соц.пакет; своевременная и достойная оплата труда по результатма собеседования;
Испытательный срок 3 месяца.

Свое резюме с желаемым окладом отправляйте по е-mail: contabil@cheton.md. E-mail: contabil@cheton.md
022811916 / 069294642
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide