Asistent comercial

Axioma Factoring
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești o persoană ambițioasă, te pricepi la cifre și vrei să afli mai multe despre business și companii? Trimite CV-ul și hai să faci parte din echipa primului fintech dedicat companiilor din Moldova, care oferă soluții de factoring 100% on-line.
Responsabilități Asistent Comercial:
- Negocieri cu clienții și vânzarea serviciilor Axioma;
- Verificarea cererilor de finanțare;
- Deservirea clienților din portofoliu;
- Monitorizarea achitărilor.
Competențe:
- Comunicare comercială eficientă;
- Abilitați de analiză a rapoartelor contabile și a facturilor fiscale;
- Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă;
- Constituie un avantaj experiența în domeniul creditării persoanelor juridice sau a evidenței contabile;
Salarizare și beneficii:
- Salariu fix de 8000 lei net + bonus din vânzări;
- Instruire în domeniul de activitate;
- Posibilitate de creștere profesională și personală;
- Echipă tânără și dinamică;
- Oficiu modern, cu spațiu de relaxare (terasă; ping pong; foosball);
- Program de muncă: Luni-Vineri, 09.00-18.00;
- Adresa oficiului: or. Chișinău, str. Calea Ieșilor, 10B
CV-urile se expediază la adresa: info@axioma.md, cu mențiunea: Asistent Comercial.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide