Asistent/ă medical/ă

Harper Medklinik
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe față de candidat:

Studii medicale de specialitate (asistent/ă medical/ă);
Experiență practică în domeniu de preferat, dar nu este obligatorie;
Bune abilități în procedurile de prelevare;
Cunoștințe de operare PC (MS Office)
Dedicație și orientare spre pacient
Cunoaștere a limbilor română și rusă
Amabilitate si abilități de comunicare și relaționare interpersonală

Responsabilități:

Efectuarea asistenței în procesul evaluărilor medicale, inclusiv, prelevarea probelor biologice, trierea pacienților, organizarea procesului de sterilizare și dezinfecție, efectuarea procedurilor medicale specializate;
Respectarea standardelor și reglementărilor relevante ce țin de gestionarea deșeurilor rezultate din activitatea medicală;
Colaborarea cu specialiști și membri ai echipei medicale pentru a asigura o îngrijire medicală integrată și coordonată;
Menținerea înregistrărilor și documentației medicale relevante în conformitate cu regulamentele și politicile organizației.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat;
Program de lucru flexibil, posibil part-time;
Salariu motivant;
Dotări tehnice, echipament modern și asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ;
Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției;
Instruiri si acces la programe personalizate de training (medical);
Posibilitatea de a construi o carieră pe termen lung;
E-mail: hr@harper.md
Telefon: 068070901
Telefon:
068070901
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide