Analist financiar

Sebo Credit SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutarea unui Analist Financiar în cadrul Departamentului Servicii Clienți.

Responsabilități:

Deservirea portofoliu existent
Calcularea și verificare comisioanelor partenerilor
Crearea invoce-uri în sistem de operare
Furnizarea informației necesare subdiviziunilor companiei
Implicare în modificarea procedurilor de lucru conform noilor cerințe legale și de business
Analizarea eficienței vânzărilor și acțiunilor promoționale, verificarea vânzări de produse
Urmărirea rezultatelor reale, comparative cu cele estimate, pregătirea de concluzii
Participarea la instruirea operatorilor, propuneri de îmbunătățare a proceselor interne
Pregătirea rapoartelor și dărilor de seamă cu concluzii, constatări, bazate pe datele analizate
Suport Directorului pe Vânzări pe sucursale în monitorizarea activității

Cerințe

Studii superioare în domeniul finanțelor sau economic
Experiență dovedită în poziția similară, de cel puțin 2 ani
Competente puternice analitice
Excel la nivel avansat
Limbile româna, rusa – la nivel avansat, engleza constituie un avantaj
Înțelegerea produselor creditare constituie un avantaj
Buna înțelegere a aplicațiilor IT de suport în gestiunea creditelor

De ce Sebo?

Pachetul salarial motivant
Dezvoltare profesională într-o companie leader în domeniul FinTech
Asigurarea medicală privată (facultativă)
Condiții de muncă bune
Oficiu în centrul orașului

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md, menționând „Analist Financiar” în subiectul emailului.

Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina https://www.sebo.md/pagina/cariera.
Telefon:
060500045
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide