Manager vânzări B2B | Менеджер B2B продаж

Компания Belar Grup - это крупнейший мультибрендовый дистрибьютор и лидер в отрасли эстетической косметологии. Мы предоставляем рынку Молдовы самые инновационные продукты, прогрессивные решения и достижения лабораторий, именитых в эстетической медицине брендов. Стабильность, Безопасность, Надежность являются для руководства и сотрудников не просто словами, а основополагающим принципами деятельности и формулой успеха.

Кого мы ищем?

Belar Grup este un distribuitor multi-brand de top și lider în domeniul cosmetologiei estetice în Moldova deja de 30 ani si caută un manager B2B.

Cerințe pentru candidat:

  • Cel puțin 1 an de experiență de muncă într-o poziție similară;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă obligatoriu, engleza va fi un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare si negociere;
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzare;
  • Cunoașterea programului 1C la un nivel de bază sau avansat va fi un avantaj;

Responsabilități:

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei (apeluri calde și vânzări active);
  • Desfășurarea negocierilor și încheierea tranzacțiilor;
  • Dezvoltarea strategiilor de vânzări;
  • Raportarea și analiza datelor.

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Un salariu decent (fix + % din vânzări);
  • Oficiu confortabil în centrul orașului;
  • Program: Luni-Vineri de la 9 la 18;
  • Perspective de creștere în carieră.

Vă așteptăm!
Trimiteți CV-ul cu poza la adresa de e-mail: hr@belar.md sau https://t.me/hrbelar

Vă rugăm să indicați în subiectul scrisorii postul pentru care aplicați.

Belar Grup – ведущий мультибрендовый дистрибьютор и лидер в области эстетической косметологии уже 30 лет  в Молдове.

Требования к кандидату:

  • Опыт работы на аналогичной должности не менее 1 года;
  • Знание румынского и русского языков обязательно, английский будет преимуществом;
  • Отличные коммуникативные навыки и навыки ведения переговоров;
  • Знание технологий продаж;
  • Знание программы 1С на базовом или продвинутом уровне будет преимуществом;

Обязанности:

  • Презентация, продвижение и продажа продукции компании (теплые звонки и активные продажи);
  • Проведение переговоров и заключение сделок;
  • Разработка стратегии продаж;
  • Отчетность и анализ данных.

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство;
  • Достойная заработная плата (фиксированная + % от продаж);
  • Комфортный офис в центре города;
  • График работы: понедельник-пятница с 9:00 до 18:00;
  • Перспективы карьерного роста.

Мы ждем вас!
Отправьте свое резюме с фото на адрес электронной почты: hr@belar.md
или https://t.me/hrbelar.

В теме письма укажите должность, на которую вы претендуете.

E-mail: hr@belar.md
tel.: (+373) 78815055

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide