Chelner | Chelneriță (Barista)

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută, alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Compania Global Store SRL importator și distribuitor al produselor de larg consum anunţă angajarea personalului în calitate de: Chelner/Chelneriță (Barista).

Daca ești energic, ambițios și ai dorință de a te realiza profisional atunci vino să faci parte din echipa Global Store.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și  rusă (la nivel de comunicare);
  • Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator încrezut;
  • Abilități bune de comunicare, spirit de echipă;
  • Responsabilitate, aspect fizic plăcut, acuratețe;
  • Experiența în domeniu.

Responsabilități:

  • Deservirea oaspeților;
  • Lucru de casier;
  • Prepararea bucatelor, băuturilor;
  • Menținerea ordinii la locul de muncă.

Oferim:

  • Angajare oficială cu întreg pachet social;
  • Salariul de la 8 000 lei;
  • Tichete de masa 60 lei/zi;
  • Premii oferite de sărbători;
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store;
  • Uniformă de muncă.

Program de muncă: Grafic in ture 5/2 (8:00-17:00)

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la adesa electronică: cv_hr@grossell.com.

Tel: 078 770 461; 078770 616.

Adresa noastră: mun. Chișinău, c. Trușeni, str. Calea Ieșilor 28/2

Te asteptăm cu drag în echipa noastră!

Telefon: 078 770 461, 078770 616
E-mail: cv_hr@grossell.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide